…Ні для кого не секрет, що освіта визначає рівень розвитку держави. Інклюзивна ж освіта визначає ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо. А це – рівень
підтримки один одного, рівень гуманності і толерантності у ставленні до «не таких, як ти сам».
У контексті європейських цінностей інклюзивна освіта вимагає значної переорієнтації свідомості суспільства і, насамперед, педагогічних працівників, а також здійснення педагогами своєї професійної діяльності з урахуванням принципів толерантності, поваги до індивідуальних особливостей дітей, неупередженості та недопущення дискримінації.
Сьогодні інклюзивна освіта є не лише однією з фундаментальних засад розвитку освіти, але й філософією розуміння участі людини у житті суспільства.
Саме тому ми радо відповіли на запрошення кандидата педагогічних наук, доцента – Крупник Зоряни Ігорівни і завітали 24 жовтня 2019 року на юридичний факультет ТНЕУ для того, щоб поділитися зі студентами третього курсу спеціальності "Психологія"(ПС-31) і другого курсу спеціальності "Соціальна робота" (СР-21) інформацією про діяльність інклюзивно-ресурснх центрів та безпосереднім досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Comentários